Seminář AQH III - Fluid Body

  • 13 - 15. 4. 2018

Tento seminář je určen všem, kteří mají za sebou první seminář Aquabodyworku a hodiny praxe v bazénu. Nelze ho absolvovat bez předchozí zkušenosti práce s tělem ve vodě.

V tomto semináři se budeme věnovat hlavně práci pod vodou. Vyzkoušíme si techniky, které umožní volný let a plutí pod hladinou. Nejdůležitější bude nalezení vzájemné důvěry, neverbální komunikace a bezpečí. Tělo, mysl i duše se mohou uvolnit díky technikám podobným aikidu, tanci v párech a plutí v prostoru. Zanořovat se budeme postupně – nejdříve v těsném bezpečném objetí, postupně volné pohyby těsně pod hladinou až nalezneme klid v hloubce bazénu.

Pokusíme se naladit na proud života (flow of life), najít fázi, ve které jsme a posunout se o krůček dál. Zrodit se do nového vnímání a bytí.

 

Průvodce: Mgr. Darja Havelková - absolventka seminářů WATSU I, II, III i WATA I, II, III a Liquid flow essence.

Cena: 4 900,-Kč při platbě do 21.3. nebo 5 500,- Kč po tomto datu, (studenti DSS nebo DHS = 4 500,-Kč včasná platba, 4 900,-Kč pozdější platba) kurzovné plus navíc poplatek za vstup a vyhřátí bazénu 1500,-Kč.         

Místo konaní: Vlnka relax, 20 km od Prahy,
Benešovská 102, 215 68 Kamenice-Ládví, www.bazen-valnovka.cz 
Volitelné pro přespání v místě semináře: 530,- Kč za noc se snídaní (2 noci) plus co si vyberete z jídelního lístku k obědu a večeři 

Máte-li zájem o kurz vyplňte a odešlete naši přihlášku. S podrobnějšími informacemi se ozveme 14 dní před začátkem semináře. Uzávěrka přihlášek 21.3.2018

 

© 2006 - 2013 Aquahealing.cz | administrace