Seminář Aquahealing Watsu Basic

  • 7. - 9. 9. 2018 (2 dny watsu Basic, 1 den AQH basic) obsazeno

  • 24. - 25. 10. 2018 volná místa (seminář je součástí Watsu 1 (pokračování Transition flow 26.-28. 10.)

  • 27.-28.9. 2018  (2 dny watsu Basic, 2 dny Aquabodyfluid 29.-30.9.) obsazeno

Tento seminář je určen všem zájemcům, není třeba předchozí zkušenost s prací s tělem ve vodě.

Jako masér/ka ho můžete využít pro objevení svého potenciálu I rozšíření rejstříku nabízených služeb.

První 2 dny semináře jsou věnovány technikám nad vodou Watsu Basic třetí den technikám pod vodou.

Jako laik si odnesete životně důležité principy vnímání, postojů I příčiny napětí v těle i psychice. Do svého života můžete vplout na nové vlně radosti, přijetí a důvěry. Pocit nového a pružného těla i mysli je další z darů, který podobně jako všichni ostatní získáte.

Jako chronický “pacient” můžete seminář využít pro snížení bolesti a napětí i k pochopení skrytých příčin problému.

Jako rodič dítěte s vrozenou či získanou dysfunkcí (autismus, jiná postižení, hyperaktivita, poruchy učení….) můžete získané dovednosti i informace využít pro rozšíření možností aktivace i zklidnění dítěte a navázání nového vzájemného vztahu i objevení nových zpráv od dítěte. Navíc se naučíte tuto jedinečnou metodu a budete moci se svým dítětem praktikovat pravidelně sami či v komunitě s dalšími rodiči a dětmi.

  • Naučíte se a zažijete uvolňovací a protahovací techniky ve vodním prostředí. Projdeme základní techniky nad vodou (20 různých prvků) a vyzkoušíme i základní techniky pod vodou.
  • Teplá voda a plutí v ní i v náruči terapeuta umožní – uvolnění stresu, kontroly, nahromaděných blokád, rozproudění emocí, energie, dechu a nalezení životní jiskry
  • Odevzdání se vodě umožní – splynutí, prožitek stavu jednoty, pocit volnosti
  • Dochází i k restartu celého systému - absolutní klid, zastavení, bytí v sobě a obnova
 

PrůvodceDarja Havelková - absolventka seminářů WATSU I, II, III i WATA I, II, III a Liquid flow essence, Aquatherics, Healing dance. Instruktorka pro Watsu Basic a Watsu 1 akreditovaná WABA.

Cena: 4 900,-Kč při platbě do 7.8. či 23.9. (3 900 Watsu Basic a 1 000 AQH Basic) nebo 5 500,- Kč po tomto datu, (studenti DSS nebo DHS = 4 500,-Kč včasná platba, 4 900,-Kč pozdější platba) kurzovné plus navíc poplatek za vstup a vyhřátí bazénu.    

Watsu 1 = 9 900,-Kč jako celek nebo 3 900 WB a 6 900 Transition Flow

      

Místo konaní: Vlnka relax, 20 km od Prahy,
Benešovská 102, 215 68 Kamenice-Ládví, www.bazen-valnovka.cz 
Volitelné pro přespání v místě semináře: 560,- Kč za noc se snídaní (2 noci) plus co si vyberete z jídelního lístku k obědu a večeři 

Máte-li zájem o kurz vyplňte a odešlete naši přihlášku. S podrobnějšími informacemi se ozveme 14 dní před začátkem semináře. Pokyny k platbě 6 týdnů před začátkem. Uzávěrka přihlášek je měsíc před seminářem.

© 2006 - 2013 Aquahealing.cz | administrace